Welcome to our website 

 

All Embracing is australian shepherds’ kennel registered in FCI & ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce).
 

We expect puppies. More info soon.

NEWS in our aussie kennel

2020

We got Bibi’s results from PawPrint Genetics. She is clear of MDR-1, prcd-PRA, HSF-4, DM, HUU, CD, NCL-6, ICM, CMR-1, CMO and carrier of CEA.
Moreover both our girls passed CERF (all is fine).
***
9.02.2020r. – International Dog Show in Katowice – Bibi in champion class won CAC & res.CACIB. This way, despite very small amount of coat she started Grandchampionship of Poland 🙂

Aktualności

Sprawdź co w słychać w naszej hodowli

Poznaj naszych przyjaciół

Obecnie posiadamy 3 owczarki australijskie typu amerykańskiego.

Chita

THIEF OF HEARTS Moto Pies

Nasz pierwszy owczarek australijski.
Grand Champion (pierwsza suka aussie z ogonem oraz druga w ogóle z tym tytułem) oraz Champion Polski. Z pewnością najbardziej zgodna z wzorcem rasy pod względem charakteru. Nie pcha się do głaskania każdemu (z wyjątkiem weterynarzy, których kocha miłością bezgraniczną od 1 spotkania). Pomimo posiadanej rezerwy do obcych potrafi doskonale i chętnie pracować z poznanymi chwilę wcześniej osobami.

Pancho

GATHER SPEED Moto Pies

Pancho to pies, który żyje po to żeby się przytulać, bawić i jeść 🙂 Zalety? Po pierwsze, wrodzone chodzenie na kontakcie. Do tego należy jeszcze dodać kłanianie się z daleka psom chcącym go zjeść (co niekoniecznie jest zaletą). Potrafi również złapać prawie każdy rzucony przeze mnie nieudolnie dysk, nawet jak gdzieś go zwieje po drodze 🙂 Pomimo ukończenia zarówno młodzieżowego jak i dorosłego Championatu Polski nigdy nie planowaliśmy udostępniać go do krycia 🙂

Bibi

SEE SEE RIDER Moto Pies

Na koniec nasz najmłodszy aussie kochający każdego niezależnie czy jest człowiekiem, psem czy też pająkiem. Bibi karierę wystawową rozpoczęła jak burza, równocześnie zbierając mnóstwo miłośników jej otwartego podejścia do świata. Doskonale oraz chętnie pracuje z każdym. Na swojej pierwszej wystawie wygrała tytuł BIS Puppy. W sumie na bisach stawała wielokrotnie zdobywając w swoim pierwszym sezonie wystawowym 7 miejsce wśród szczeniąt wszystkich ras (Polish Top Dog 2018), będąc równocześnie najlepszą suką i najlepszym szczenięciem rasy owczarek australijski.Hodowla owczarków australijskich

All Embracing w mediach społecznościowych

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu zarówno na Facebooku
jak i na Instagramie.

Ponadto włączamy kanał na Youtube gdzie stopniowo będziemy zamieszczać archiwalne i aktualne filmiki z życia naszych psów.

Facebook

Informacje oraz galerie ze zdjęciami naszych psów dostępne są na profilu Facebookowym "hodowla owczarkow australijskich all embracing"

Instagram

Aktualizacje z życia naszej hodowli owczarków australijskich i stada dodajemy regularnie również na nasze konto w serwisie Instagram. Zapraszamy!

Youtube

Uruchamiamy również kanał naszej hodowli w serwisie Youtube który zawierać będzie zarówno archiwalne jaki sukcesywnie dodawane nowe materiały z życia naszych owczarków australijskich.

Skontaktuj się z nami

Hodowla owczarków australijskich All Embracing

Lokalizacja

hodowla: All Embracing

Anna Stelmach

Oświęcim, Poland

Skontaktuj się z nami

Anna Stelmach,
tel. 502 066 717 (jak nie odbiorę bardzo proszę o wiadomość SMS z prośbą o kontakt)

email: allembracingaussie@gmail.com

Contact Us