Szczenięta

Osoby zainteresowane szczeniętami z naszej hodowli zapraszamy do kontaktu.

Rezerwacja

Nie ma możliwości rezerwacji szczenięcia przed 6 tygodniem życia. Możemy wpisać Państwa na listę oczekujących jednak ostateczny przydział szczeniąt do nowych domów ma miejsce dopiero w momencie kiedy jesteśmy wstępnie ocenić predyspozycje psychiczne oraz anatomię szczeniąt. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego 

W wiadomości bardzo proszę o informację jakiego szczeniaka szukacie, co planujecie z nim robić oraz jakie macie doświadczenie z psami. Informacje te mają na celu najlepsze dopasowanie szczeniaka do nowego domu. Tak aby wszyscy byli zadowoleni. W jednym miocie zdarzają się szczenięta owczarka australijskiego o skrajnie różnym poziomie aktywności i temperamencie. Z tego względu nie zawsze szczeniak wybrany ze zdjęcia, w określonym kolorze będzie dla Was najlepszy.

Nie dyskryminujemy nikogo więc prosimy o szczerość 😉 

Szczeniaki aussie z naszej hodowli

Wszystkie szczenięta otrzymają książeczkę zdrowia (ze szczepieniami i odrobaczeniem odpowiednim do wieku) oraz metrykę ZKwP. Ponadto każde szczenię między 6 a 8 tygodniem życia będzie miało wykonane badanie oczu przez lekarza uprawnionego do wystawiania certyfikatów. Certyfikat dostaniecie Państwo dla siebie. Równocześnie szczenięta będą miały wykonane testy predyspozycji psychicznych.

Informujemy, że rozmnażane przez nas psy posiadają prześwietlenia stawów biodrowych i łokciowych pod kątem dysplazji. Ponadto posiadają przebadane oczy przez uprawionych weterynarzy.
Na koniec – psy mają również wykonane podstawowe badania genetyczne w kierunku chorób najczęściej występujących w rasie, tych na które te badania są dostępne i znany jest sposób dziedziczenia.

Wszystkie podstawowe informacje o aussie znajdziecie Państwo w dziale o rasie a dokładniejsze na polecanych tam stronach.

Jesteśmy hodowlą owczarków australijskich zarejestrowaną w Związku Kynologicznym w Polsce oraz w FCI.