Oświęcim, woj. małopolskie, Polska
+48 502 066 717
allembracingaussie@gmail.com

Szczenięta

Owczarek austaralijski – szczeniaki

Osoby zainteresowane szczeniętami z naszej hodowli zapraszamy do kontaktu.
Akceptujemy zarówno kontakt mailowy, telefoniczny jak i przez media społecznościowe.

Szczeniaki aussie z naszej hodowli

Wszystkie szczenięta otrzymają książeczkę zdrowia (ze szczepieniami i odrobaczeniem odpowiednim do wieku). Nie ma możliwości odbioru szczeniąt przed drugim szczepieniem na choroby wirusowe!! Ponadto każde szczenię około 7 tygodnia życia będzie miało wykonane badanie oczu przez lekarza uprawnionego do wystawiania certyfikatów. Certyfikat dostaniecie Państwo dla siebie. Równocześnie szczenięta będą miały wykonane testy predyspozycji psychicznych. Każdy szczeniak z naszej hodowli otrzyma metrykę Związku Kynologicznego w Polsce (ZKwP).

Informujemy, że rozmnażane przez nas psy posiadają prześwietlenia stawów biodrowych i łokciowych pod kątem dysplazji. Ponadto posiadają przebadane oczy przez uprawionych weterynarzy.
Na koniec – psy mają również wykonane podstawowe badania genetyczne w kierunku chorób najczęściej występujących w rasie, tych na które te badania są dostępne i znany jest sposób dziedziczenia.

Wszystkie podstawowe informacje o aussie znajdziecie Państwo w dziale o rasie a dokładniejsze na polecanych tam stronach.

Jesteśmy hodowlą owczarków australijskich zarejestrowaną w Związku Kynologicznym w Polsce oraz w FCI.