Oświęcim, woj. małopolskie, Polska
+48 502 066 717
allembracingaussie@gmail.com

Aktualne mioty owczarków australijskich

Miot owczarków australijskich wiosna 2022

Jesteśmy już po badaniach okulistycznych. Szczeniaki skończyły 7 tydzień życia więc otwieramy rezerwacje. Szczeniaki są dobierane do nowych domów na podstawie oczekiwań, naszych obserwacji oraz testów predyspozycji psychicznych PAT przeprowadzanych przez doświadczonych szkoleniowców w wieku 7 tygodni.

Do nowych domów szczeniaki idą najwcześniej po ukończeniu 9 tygodnia życia. Nie ma możliwości odbioru szczenięcia przed upływem 7 dni od drugiego szczepienia przeciw chorobom wirusowym.

Każde szczenię opuszczające nasz dom otrzyma metrykę ZKwP, książeczkę zdrowia z wbitymi odrobaczeniami i szczepieniami oraz wyprawki zawierające pakiety startowe karm, suplementów, szampon, zabawkę, informator o rasie, certyfikat badania oczu. Z każdym kupującym podpisujemy umowę sprzedaży.
Z właścicielami naszych szczeniąt jesteśmy w stałym kontakcie.

Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do kontaktu.

All Embracing BREAK ON THROUGH

Chłopak red tri, ogon naturalnie krótki

All Embracing BLACK HOLE SUN

Chłopak red tri, ogon długi

All Embracing BE STILL

Chłopak red tri, ogon długi

All Embracing BECAUSE THE NIGHT

All Embracing BECAUSE THE NIGHT

All Embracing BEWARE OF DAMON SALVATORE

Chłopak red merle, ogon naturalnie krótki

All Embracing BRING IT ON

suczka blue merle
ogon naturalnie krótki

Bibi & Freddie

30.03.2022 w naszej hodowli przyszły na świat szczenięta aussie. Mamy 1 suczkę i 5 piesków.

Rodzicami miotu zostali Bibi i Freddie.


Freddie to bardzo aktywny i wszechstronny pies. Ze swoją właścicielką spędza aktywnie czas podczas spacerów po górach, trenuje obronę oraz nosework a także zaczyna swoją karierę wystawową. Ponadto anatomicznie posiada wszystkie cechy, których szukałam dla mojej Bibi.


Bibi natomiast jest naszą domową przytulanką, która uwielbia towarzyszyć mi w jeździe na rolkach, kocha wszelkiego rodzaju zabawki. U niej postawiliśmy przede wszystkim na treningi wystawowe co przyniosło doskonałe efekty. Poza licznymi lokatami finałowymi na wystawach została dwukrotnie najlepszą suką aussie w Polsce (w roku 2018 i 2021). W międzyczasie bawimy się w podstawy posłuszeństwa i frisbee.

Oboje rodzice są przebadani pod kątem najczęściej występujących w rasie chorób. Bibi ponadto posiada wykonany w USA szeroki pakiet badań genetycznych wykluczających kilka chorób, na które bardzo niewiele psów w Europie jest przebadanych. Pomimo, że rodzice mają aktualne badania oczu każde szczenię przed opuszczeniem hodowli będzie miało wykonane indywidualne badanie kliniczne u uprawnionego okulisty.

Więcej informacji udzielamy podczas rozmowy telefonicznej.