Oświęcim, woj. małopolskie, Polska
+48 502 066 717
allembracingaussie@gmail.com

Miot Magic

Miot Bibi x Sky

(Good Trace LUCKY STRIKE x SEE SEE RIDER Moto Pies)

Data urodzenia: 18.12.2020r.

Wszystkie szczeniaki z tego miotu są już w nowych domach. Wyjątkiem jest wiewiórka, która została z nami.

Dziewczyny

Sonia
Sonia

All Embracing MAGIC WORKS

Wiewiórka
Wiewiórka

All Embracing MARAUDER’S MAP

Misha
Misha

All Embracing MIGHTY ELDER WAND

Chłopaki

Miko
Miko

All Embracing MOONSTONE

Bilbo
Bilbo

All Embracing MIRROR OF ERISED

Nuki
Nuki

All Embracing MUFFLIATO CHARM

Beskar
Beskar

All Embracing MOODY NIFFLER

RODZICE MIOTU

Sky to bardzo radosny, towarzyski i beztroski pies, który ponad wszystko kocha ludzi. Jest maskotką każdego spotkania towarzyskiego. Wiecznie uśmiechnięty, kochający wygłupy, zrobi wszystko żeby zadowolić człowieka. W pracy jest niezwykle zaangażowany i skupiony, bardzo szybko rozumie czego się od niego oczekuje i z ogromną pasją to wykonuje. Jego życie potoczyło się w bardziej sportowym niż wystawowym kierunku, ma jednak na swoim koncie 2 lokatę w szczeniętach na Europejskiej Wystawie Psów w Brukseli.

Bibi to owczarek australijski kochający każdego – niezależnie czy jest człowiekiem, psem czy też pająkiem. Karierę wystawową rozpoczęła jak burza, równocześnie zbierając mnóstwo miłośników jej otwartego podejścia do świata. Doskonale oraz chętnie pracuje z każdym. Na swojej pierwszej wystawie wygrała tytuł BIS Puppy. W sumie na bisach stawała wielokrotnie zdobywając w swoim pierwszym sezonie wystawowym 7 miejsce wśród szczeniąt wszystkich ras (Polish Top Dog 2018), będąc równocześnie najlepszą suką i najlepszym szczenięciem rasy owczarek australijski.

Szczeniaki urodzone w tym miocie

All Embracing MAGIC WORKS

suka, ogon długi, mieszka w okolicy Szczecina

Test PAT: 3-3-1-2-3-3-3-3-1-3
„Chętnie podąża za nowym człowiekiem, łatwo się klimatyzuje w nowej sytuacji jednak należy pamiętać o dobrej, pozytywnej socjalizacji, przede wszystkim zbudowania z psem odpowiedniej relacji z przewodnikiem tak by pies ufał w sytuacjach trudniejszych takich jak ograniczenie swobody. Pies jak reszta miotu wykazuje bardzo ładny naturalny aport oraz chęć zaoferowania go człowiekowi co jest doskonała cechą psów tej rasy oraz predysponuje go do roli psa chętnego do aktywności sportowych. Nie wykazuje zachowań lękliwych dotyczących bodźców dźwiękowych. Pies odpowiedni dla rodzin oraz aktywności sportowych.”

All Embracing MARAUDERS MAP

suka, ogon naturalnie krótki (NBT), została z nami <3

Test PAT: 4-2-2-3-4-3-3-3-3-3
„Podchodzi do człowieka z lekką niepewnością jednak od razu otwiera się i przekonuje, pokazując otwartą wesołą naturę. Chętnie zaczyna podążać i interesować się nowym człowiekiem. Szczenię łatwo dostosuję się do otaczającego je środowiska oraz odnajdzie się łatwo w domu i sportowym ze względu na ładny aport przedmiotu jak i w domu z dziećmi. Nie zapowiada się na psa lękliwego, nie reaguje na dźwięk oraz na bodźce wzrokowe podobnie jak reszta szczeniąt.”

All Embracing MIGHTY ELDER WAND

suka, ogon długi, zamieszka w Szwecji

All Embracing MOONSTONE

pies, ogon długi, mieszka w Wieluniu

All Embracing MIRROR OF ERISED

pies, ogon długi, mieszka w Poznaniu

All Embracing MUFFLIATO CHARM

pies, ogon długi, mieszka w Żywcu

All Embracing MOODY NIFFLER

pies, ogon długi, mieszka w Bydgoszczy