Oświęcim, woj. małopolskie, Polska
+48 502 066 717
allembracingaussie@gmail.com

Planowane mioty owczarka australijskiego

Owczarek australijski planowane mioty

Planujemy miot owczarków australijskich na wczesną jesień 2023r.

Planowany miot owczarków australijskich w hodowli All Embracing na jesień 2023

Szczegółowe informacje będą dostępne się na stronie głównej, natomiast po urodzeniu informacja zostanie umieszczona w dziale Aktualne Mioty oraz na naszych profilach na Facebooku i Instagramie.

Wszystkich zainteresowanych szczeniakiem zapraszamy do kontaktu.

Rezerwacja szczeniaka

Nie ma możliwości rezerwacji konkretnego szczenięcia przed 6 tygodniem życia (skończeniem 5 tygodni). Wstępnego doboru domów dokonujemy wcześniej jednak ostateczny przydział szczeniąt do nowych domów ma miejsce dopiero w momencie kiedy jesteśmy w stanie wstępnie ocenić predyspozycje psychiczne oraz anatomię szczeniąt. Może to mieć miejsce nawet w 9-10tygodniu życia. Każdy miot planujemy tak aby móc zostawić jakieś szczenię u siebie bądź na współwłasność. Z tego względu 1-2 najlepsze szczenięta zostają u nas dłużej. Do trzeciego, czwartego a nawet i siódmego miesiąca życia. Wszystkie psy mieszkają z nami w domu dlatego psy, które zostaną z nami muszą nam (i naszemu stadu) pasować w 100% – nie oddajemy dorosłych, nieużywanych w hodowli psów. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego 

W wiadomości bardzo proszę o informację jakiego szczeniaka szukacie, co planujecie z nim robić oraz jakie macie doświadczenie z psami. Informacje te mają na celu najlepsze dopasowanie szczeniaka do nowego domu. Tak aby wszyscy byli zadowoleni. W jednym miocie zdarzają się szczenięta owczarka australijskiego o skrajnie różnym poziomie aktywności i temperamencie. Z tego względu nie zawsze szczeniak wybrany ze zdjęcia, w określonym kolorze będzie dla Was najlepszy. 

Nie dyskryminujemy nikogo więc prosimy o szczerość 😉 

Wszystkie szczeniaki otrzymają książeczkę zdrowia z aktualnymi odrobaczeniami oraz dwoma szczepieniami przeciw chorobom wirusowym, certyfikat badań oczu oraz metrykę Związku Kynologicznego w Polsce (ZKwP).